CRAZY CRANE

My? Szaleni?

Studio gier mobilnych Crazy Crane to z całą pewnością najbardziej rozrywkowy element firmy Globe Data. Jesteśmy kreatywnym zespołem projektantów, programistów i artystów, którzy wspólnie tworzą drużynę szalonych budowniczych rozrywki na smartphony. Dzięki naszej pasji, jaką jest granie w gry, zdobyliśmy wiedzą i doświadczenie, pozwalające nam rozumieć i zaspokajać potrzeby graczy z całego świata.

Oczywiście posiadamy również profesjonalną wiedzę i umiejętności, dlatego nasze gry cechuje wciągająca rozgrywka, piękne grafiki, zachwycające efekty wizualne i łatwy do opanowania system sterowania. Staramy się, aby proponowana przez nas mobilna rozrywka była na najwyższym poziomie. Chcesz spróbować swoich sił i dać porwać się którejś z naszych gier typu hyper-casual? Zobacz je poniżej!

Hyper Glide
Stworzyliśmy grę, która NIEUSTANNIE trzyma w napięciu i praktycznie NIE POZWALA Ci odetchnąć. Zostań kierowcą superszybkiego pojazdu i przewoź kolorowe obiekty między stacjami. Rób to sprawnie, bo za bycie mistrzem prędkości zdobędziesz więcej gwiazdek. UWAŻAJ na inne pojazdy! Nie wchodź im w drogę i unikaj zderzeń!

Zbierz wszystkie obiekty! Rundę wygrasz, jeśli bezpiecznie przewieziesz elementy do stacji końcowej. Przejdź każdy poziom i zdobądź wszystkie gwiazdki! Zostań mistrzem prędkości, planowania i precyzją!

Nasze plansze są darmowe! Nie musisz za nic płacić! Wygrywaj kolejne poziomy tylko dzięki swoim umiejętnościom i wytrwałości. Ta gra da ci w kość, ale czeka Cię wielka satysfakcja!

Cyber Ball Dash
Użyj naszej Cyber Ball i weź udział w dynamicznej oraz ekscytującej rozgrywce! Zdobywaj check pointy i unikaj wrogich jednostek oraz ich ataków. Strzelaj celnie i szybko wykazując się nie lada refleksem i precyzją! Zdobywaj power upy, które pomogą ci jak najdłużej pozostać w grze.

Nie musisz niczego kupować! Przetrwaj tyle czasu, ile tylko potrafisz! Masz nieograniczony czas, a wszystko zależy od twoich umiejętności. Stawiaj czoła coraz silniejszym atakom, zdobywaj coraz mocniejsze ulepszenia i wstrząśnij cyber światem!

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz. Odpiszemy jak najszybciej!

  OBSŁUGA KLIENTA

  Kuba Delikat

  tel. + 48 781 553 808

  biuro@globedata.pl

  ul. Olsztyńska 52
  87-100 Toruń

  GODZINY PRACY

  Poniedziałek-Piątek

  9:00 - 16:00