Dlaczego właśnie my?

Co robimy?

Globe Data to kreatywne studio deweloperskie z Torunia, które chętnie podejmuje różne technologiczne wyzwania. Tworzenie aplikacji mobilnych i web development to nasz chleb powszedni. Kręcą nas nowoczesne technologie, inspirują innowacyjne rozwiązania, a oryginalne i pionierskie pomysły naszych klientów po prostu uwielbiamy.

Obszarem naszej działalności jest rynek globalny. Pracujemy z firmami zagranicznymi i jednocześnie bardzo cenimy lokalnych klientów. Pomagamy dużym i małym przedsięwzięciom wejść w świat nowych technologii, stworzyć idealne dla siebie mobilne rozwiązania lub po prostu skonsultować swoją innowacyjną koncepcję. Jeśli masz ciekawy pomysł dla swojego biznesu i potrzebujesz specjalistów z branży IT, to z pewnością polubisz współpracę z nami!

Kim jesteśmy?

W naszych zespołach projektowych pracują eksperci, mający duże doświadczenie w pracy nad rozwiązaniami mobilnymi. Tworzymy oprogramowanie, które świetnie działa, doskonale się prezentuje i jest w pełni intuicyjne. Na sukces zwany Twoim gotowym produktem, składa się praca ambitnych programistów i projektantów, utalentowanych grafików i writerów oraz charyzmatycznych project managerów.

Moc tworzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych jest z nami. Nie przestajemy się szkolić i w myśl zasady “kto stoi w miejscu, ten się cofa” dążymy do ciągłego rozwoju własnych umiejętności i rozbudowywania oferty naszej firmy. Przede wszystkim jednak nowoczesne technologie to nasza pasja i dlatego z taką przyjemnością realizujemy Twoje pomysły. Możesz nam zaufać!

Jak pracujemy?

Mamy milion pomysłów na godzinę, a także nadprzeciętny zapał. Póki jednak nie stworzymy urządzenia do podróżowania w czasie (oczywiście mobilnego!), musimy polegać na sprawdzonej metodologii zarządzania projektami i dużej ilości samodyscypliny. Tworzenie aplikacji mobilnych i projektowanie rozwiązań technologicznych dla różnych biznesów to nasza codzienna praca, ale też wielka pasja i hobby.

Działamy na zasadzie inkubatora technologicznego. Każdego dnia realizujemy nasz własny, sprawdzony proces współpracy, który zapewnia Twojemu biznesowi płynne wejście w świat innowacji. Najpierw przykładamy się do poznania Twoich potrzeb. Następnie przygotowujemy naszą propozycję rozwiązań, które później razem z Tobą wybieramy. Po etapie prac nad właściwym produktem oddajemy Ci rozwiązanie technologiczne szyte na miarę.

Nasz zespół

Grzegorz

CEO

Piotr

CEO

Bartosz

Product Owner

Mariusz

IT Manager

Emilia

Project Manager

Kuba

Sales Specialist

Mateusz

Sales Specialist

Karol

Senior Developer

Kamil

Front-end Developer

Artur

Unity Developer

Igor

Backend Developer

Izabela

Creative Writer

Justyna

Graphic & Motion Designer

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz. Odpiszemy jak najszybciej!

  OBSŁUGA KLIENTA

  Kuba Delikat

  tel. + 48 781 553 808

  biuro@globedata.pl

  ul. Olsztyńska 52
  87-100 Toruń

  GODZINY PRACY

  Poniedziałek-Piątek

  9:00 - 16:00