Case Study

GlobeData
Aplikacje mobilne dla galerii handlowych i targów

Nabyte doświadczenie w tworzeniu terenowych gier mobilnych pozwoliło nam nawiązać współpracę z właścicielami potężnych hal targowych.

Technologia GPS często gubi sygnał i zawodzi w tych warunkach, dlatego zastąpiliśmy ją sprawdzonymi kodami QR. Nasze aplikacje okazały się doskonałymi narzędziami do zapewniania rozrywki, a także akcji marketingowych dla sklepów, stoisk oraz partnerów wydarzeń organizowanych na terenach galerii i targów.

GlobeData
DUCHY ŚWIATŁA
Spirits of the Light

Mobilna gra miejska towarzysząca imprezie 10. Bella Skyway Festival.

W 2018 roku odbywała się w Toruniu jubileuszowa edycja jednego z najbardziej znanych festiwali kulturalnych w Polsce - Bella Skyway Festival. Wśród instalacji wielu utalentowanych i znanych artystów znalazła się nasza mobilna gra miejska. Mieliśmy zaszczyt przygotować na to wydarzenie Aplikację Duchy Światła, która pełniła funkcję innowacyjnego przewodnika turystycznego. Dzięki temu goście wydarzenia mogli podziwiać naszą instalacje i zarazem poczuć ducha rywalizacji zanurzając się w niezwykłej przygodzie.

GlobeData
Hi Mussels

System stacji do biomonitoringu wód śródlądowych i przybrzeżnych za pomocą małży z gatunku Dreissena polymorpha.

Innowacyjna sieć stacji monitorujących wody powierzchniowe umożliwia całodobową obserwację zmian ich stanu ekologicznego.

Nasz biomonitoring pozwala natychmiastowo reagować na niepożądane zmiany w środowisku. Wykorzystujemy do tego celu innowacyjną metodę - biosensory (małże z gatunku Dreissena polymorpha). Specjalnie zaprojektowana aplikacja zapewnia sprawną komunikację pomiędzy stacją a użytkownikiem.