SMARTBOX

Innowacyjna rozrywka

SmartBox to narzędzie posiadające mnóstwo wcieleń, które można dopasować do każdego rodzaju imprezy lub uroczystości. Zapewnia rozrywkę oraz integruje uczestników w trakcie takich wydarzeń jak wesela, urodziny, imprezy firmowe, bale karnawałowe itp. Dzięki wykorzystaniu do sterowania telefonów komórkowych pozwala użytkownikom na łatwą obsługę, a tym samym wciągającą zabawę.

Nasz produkt może przybierać różne postaci, co oznacza, że po odpowiedniej aktualizacji może stać się np. WedBoxem, który w swoim pakiecie zawiera weselne atrakcje i zabawy. Poza funkcjonalnościami zapewniającymi rozrywkę oferuje też zestaw narzędzi informacyjnych, takich jak menu posiłków, plan wesela lub instrukcje do poszczególnych zabaw.

Za obsługę SmartBoxa odpowiada jedna, wyznaczona do tego osoba. W przypadku wesela może być to DJ, wodzirej lub gospodarz sali. Właściciel SmartBoxa steruje wszystkimi atrakcjami uruchomionymi dzięki naszej konsoli, a każdy uczestnik świetnie się bawi z pomocą wyłącznie swojego telefonu.

Zainteresował Cię WedBox? Więcej przeczytasz o nim na stronie HAPPYWED.

Nowoczesna technologia

SmartBox jest urządzeniem, dzięki któremu umożliwiamy wszystkim użytkownikom bezproblemowy dostęp do atrakcji z każdego miejsca na świecie. Zaprojektowaliśmy dwa rodzaje SmartBoxa: fizyczną konsolę oraz wersję chmurową (SmartBox Air), którą można wykorzystać, kiedy wiemy, że w danej lokalizacji mamy do dyspozycji silne i stabilne łącze internetowe. Urządzenie fizyczne sprawdza się w sytuacji, gdy pracujemy z bardzo słabym zasięgiem sieci komórkowej i chcemy mieć własne rozwiązanie z dostępem do stabilnej i szybkiej sieci lokalnej.

Do roli kontrolera sterującego naszym produktem wykorzystaliśmy telefony komórkowe. Gwarantuje to łatwą oraz intuicyjną obsługę, a także budzi w użytkownikach większą chęć przeżycia przygody z naszą nowoczesną rozrywką. Technologia SmartBox sprawdza się więc jako narzędzie marketingowe pozwalając markom zapewnić swoim klientom nową, ciekawą rozrywkę, a jednocześnie w oryginalny sposób dotrzeć do nich z ofertą.

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz. Odpiszemy jak najszybciej!

  OBSŁUGA KLIENTA

  Kuba Delikat

  tel. + 48 781 553 808

  biuro@globedata.pl

  ul. Olsztyńska 52
  87-100 Toruń

  GODZINY PRACY

  Poniedziałek-Piątek

  9:00 - 16:00