Sponsoring
- wspieramy i działamy

Firma GlobeData realizuje założenia społecznej odpowiedzialności biznesu poprzez sponsoring i rzeczywistą pomoc potrzebującym.

Angażujemy się w ważne inicjatywy społeczne, staramy się wspierać w codziennym działaniu fundacje i placówki opiekuńcze. Bardzo chętnie sponsorujemy także utalentowanych sportowców.

Anioły Toruń

Sport drużynowy stanowi wspaniałą formę współpracy i rywalizacji. Dlatego niezmiernie cieszy nas, że Grupa GlobeData może wspierać klub siatkarski Anioły Toruń i pomagać młodym, zdolnym sportowcom w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Toruniu

Los bezdomnych zwierząt nie jest nam obojętny. Nasi pracownicy z przyjemnością angażują się w pomoc futrzakom przebywającym w toruńskim schronisku. GlobeData został oficjalnym sponsorem instytucjonalnym i zapewnia regularną pomoc finansową bezdomnym zwierzętom z Torunia.

Hospicjum Nadzieja

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele potrzeb posiada hospicjum zapewniające opiekę nieuleczalnie chorym dzieciom i młodzieży. Cieszy nas, że nasze działanie, chociaż w niewielkim stopniu może pomagać. Staramy się dostarczać regularnie do placówki gry, zabawki i kreatywne pomoce naukowe. Każdy uśmiech rozjaśniający twarz dziecka jest dla nas ogromną nagrodą.

Fundacja Aqua Munda

Nurkowanie to jedna z pasji, która łączy sporą część naszego zespołu. Dlatego bez wahania dołączyliśmy do akcji “Reef Patrol” fundacji Aqua Munda, której celem jest ochrona raf koralowych Morza Czerwonego. Oprócz finansowania fundacji, staramy się jak najczęściej podróżować w miejsce akcji i jako wolontariusze czynnie pomagać przy oczyszczaniu rafy.