TUPIK

Poznaj TUPIKA

Naszą specjalnością są aplikacje mobilne, które rewolucjonizują branże różnego typu. Projektujemy rozwiązania technologiczne bazujące na interaktywnych mapach terenu, a Tupik to produkt, który to idealnie przemyca do branży turystycznej. Świetnie sprawdza się w roli interaktywnego przewodnika o niebanalnych pomysłach na ciekawe spacery, bogate w filmy, zdjęcia i nagrania.

Aby móc korzystać z Tupika wystarczy smartphone i nasza aplikacja mobilna. Otrzymuje się wtedy dostęp do bogatego katalogu szlaków turystycznych, opatrzonych ciekawymi materiałami multimedialnymi. Rozwiązania technologiczne, które proponujemy w tym produkcie, są proste w obsłudze i wyraźnie podnoszą atrakcyjność czegoś przez lata zdążyło się już znudzić. Turyści szukają wrażeń, a takie innowacyjne produkty, jak Tupik bezbłędnie odpowiadają na potrzeby użytkowników.

TURYSTYKA 2.0

Nowoczesna technologia wyznaczyły szlaki turystyczne całkiem nowego rodzaju. Aplikacja mobilna Tupik wprowadziła turystykę w XXI wiek. Dzięki niej zwiedzanie miasta, gminy lub innych terenów zielonych, to interaktywna podróż, która nigdy się nie nudzi. Nasze urządzenia zwane Tupikami, pozwalają poznawać ścieżki opatrzone zdjęciami, filmami i nagraniami oraz docierać do wyjątkowych miejsc, o których nie wszyscy wiedzą. Wystarczy telefon i nasza aplikacja mobilna, a planowana wyprawa w góry może okazać się o wiele ciekawsza, niż przewidują tradycyjne przewodniki. O wartości multimedialnych ścieżek świadczy fakt, że za ich powstaniem stoją prawdziwi pasjonaci i eksperci, którzy nie bali się ubrać swoją wiedzę w multimedia i użyć rozwiązań technologicznych.

TECHNOLOGIA

Tupik to taki mały przyrząd, którego rolą jest nadawać sygnał do urządzeń mobilnych. Robi to za sprawą technologii Bluetooth 4.0. Mimo swoich niewielkich rozmiarów jest odporny na urazy mechaniczne i groźne warunki pogodowe, takie jak burze i gwałtowne deszcze oraz intensywne nasłonecznienie. Tupiki działają nieustannie nawet przez kilka lat dzięki technologii Bluetooth Low Energy. Przesyłają dane na urządzenia mobilne również w sytuacji, gdy nie są one podłączone do sieci. I właśnie te dane sprawiają, że aplikacja mobilna Tupik jest w stanie zaoferować użytkownikowi dostęp do interaktywnych szlaków turystycznych. Zwykły spacer po okolicy zyskuje ciekawą warstwę multimedialną, pełną zdjęć, filmów, nagrań. To jest właśnie turystyka 2.0.

Turystyka na miarę XXI wieku

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz. Odpiszemy jak najszybciej!

  OBSŁUGA KLIENTA

  Kuba Delikat

  tel. + 48 781 553 808

  biuro@globedata.pl

  ul. Olsztyńska 52
  87-100 Toruń

  GODZINY PRACY

  Poniedziałek-Piątek

  9:00 - 16:00