ZBIERZ DRUŻYNĘ

Przed wyruszeniem w drogę

… należy zebrać drużynę. Jeśli wierzyć tym kultowym słowom z gry “Baldur’s Gate”, kluczem do przeżycia wspaniałej przygody jest wspólna zabawa. Gry terenowe, takie jak podchody lub gry miejskie, to idealna okazja do zebrania drużyny i przeżycia ciekawej przygody. Zainspirowani rosnącą popularnością gier mobilnych, postanowiliśmy tchnąć w tradycyjne terenówki ducha nowych technologii i umieścić je w środowisku aplikacji mobilnej.

Rozwiązania technologiczne znacznie rozbudowują możliwości gier terenowych. Pozwalają lepiej orientować się w przestrzeni dzięki interaktywnym mapą i nawigacji. Otwierają dostęp do bogatego katalogu bohaterów, porywających przygód oraz intrygujących zagadek i mini gier. Zaciekawiliśmy naszym produktem już wielu klientów z branży eventowej, turystycznej i edukacyjnej. Misję przekuwania nowych technologii w porywającą przygodę uważamy za udaną!

Rozwiązania technologiczne

 

Poszliśmy o krok dalej niż możliwość poznawania losów bohaterów, rozwiązywanie rebusów i quizów oraz zwiedzanie ciekawych miejsc. W naszej aplikacji mobilnej występują pełnoprawne gry zręcznościowe pełniące rolę wyzwań czekających na gracza. Oznacza to, że rozgrywka w pewnych miejscach oferuje łamigłówki i quizy, a w innych gry zręcznościowe, polegające np. na zebraniu w ciągu minuty, jak największej ilości szyszek.

Wychodząc naprzeciw potrzebom organizatorów imprez, nauczycieli i przewodników turystycznych, stworzyliśmy aplikację ZD Organizator, która pozwala zarządzać rozgrywką. Dzięki niej Mistrz Gry może:

 • sam uruchamiać rozgrywkę dla dowolnej ilości uczestników;
 • dzielić graczy na grupy w zależności od potrzeb;
 • monitorować postęp gry w trakcie jej trwania;
 • mieć dostęp do informacji o zdobytych punktach w postaci rankingu.

Aplikacja jest ciągle udoskonalana, a na warsztacie czeka jeszcze sporo pomysłów na ciekawe funkcjonalności. Rewolucja już trwa!

 

Wsparcie kreatywne

 

Projekt Zbierz Drużynę nie tylko oferuje produkt w postaci aplikacji mobilnej z całą gamą ciekawych funkcjonalności. To również katalog gotowych scenariuszy gier, które pozwalają przeżyć wspaniałe przygody i chociaż na chwilę poczuć się, jak bohater ulubionego filmu lub książki.

Zbiór zawiera gry przygodowe, kryminalne i fantastyczne oraz kilka propozycji stworzonych specjalnie dla młodszych użytkowników. Gracze mogą przenieść się na kilka godzin do świata pełnego groźnych zombie lub opanowanego przez magiczne bestie. Wzięcie udziału w śledztwie u boku Sherlocka Holmesa jest tak samo możliwe, jak kosmiczna podróż po Układzie Słonecznym. Prawda, że brzmi ciekawie?

Klientom, którym marzy się gra autorska o ich hotelu, szkole lub mieście, oferujemy bardzo kreatywne i inspirujące konsultacje z twórcami scenariuszy i projektantami rozgrywek. Wychodzimy z założenia, że wszystko jest możliwe, trzeba tylko uruchomić wyobraźnię!

Zbierz drużynę i przeżyj przygodę

Napisz do nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz. Odpiszemy jak najszybciej!

  OBSŁUGA KLIENTA

  Kuba Delikat

  tel. + 48 781 553 808

  biuro@globedata.pl

  ul. Olsztyńska 52
  87-100 Toruń

  GODZINY PRACY

  Poniedziałek-Piątek

  9:00 - 16:00