"Twórz odważnie, kreatywnie i zawsze z pożytkiem dla społeczeństwa"

To hasło, którym kierujemy się zawsze przy realizacji naszych projektów. Każde nowe zadanie stanowi dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.
Poznaj szczegóły projektów, w których braliśmy udział i zobacz jak wspaniali Partnerzy towarzyszyli nam w pracy.

PM
Piotr Matuszak
CEO

Ambasador nowoczesnych technologii nierzadko w obszarach, w których byłyby najmniej spodziewane. Fan i propagator podejść takich jak Kaizen, TQM, mindfulness czy organizacje typu ExO.

GG
Grzegorz Grodzicki
CFO

W gąszczu cyferek czuje się jak ryba w wodzie. Dzielnie zarządza finansami w firmie. Prywatnie fan bezkresnych podróży na czerwonym motocyklu turystycznym.

SZ
Sebastian Zawali
COO

Dzięki talentowi artystycznemu oraz technicznemu wykształceniu sprawnie scala myślenie kreatywne ze skuteczną egzekucją procedur. Świat składa się z puzzli, szuka tylko takich, które idealnie pasują do siebie.

IK
Ilona Kołodziej

Opiekunka wszystkich dokumentów i spraw kadrowych w firmie. Do pracy dojeżdża rowerem, a po niej znika w lesie, szukając ptaków.

KM
Kamil Mosakowski

W pracy programista HTML, CSS i tych śmiesznych tegesów wyświetlających się gdy czytasz internety. W wolnych chwilach entuzjasta szeroko pojętej fantastyki.

GD
Grzegorz Dolecki

Dobiera i tworzy rozwiązania sprzętowe, dzięki którym powstaje finalny produkt. Lubi kawę i szybkie komputery. Pasjonat, a zarazem sceptyk nowinek technologicznych.

IF
Izabela Falewicz

Opisuje, wyjaśnia i ubiera w słowa firmowe projekty. Najbardziej lubi twórcze zadania związane z grami, a jeszcze bardziej folklor polskiej wsi.

KD
Jakub Delikat

Zajmuje się obsługą klienta, marketingiem oraz wszystkimi sprawami technicznymi. Najczęściej można go spotkać z telefonem przy uchu i śrubokrętem w ręku. Kocha pieski.

GE
Grzegorz Eszud

Gość od spraw DevOpsowych i klepania komponentów w Rust. Irytujący Linuksiarz szerzący wyższość Gentoo przy każdej okazji. Bieganie uważa za lekarstwo na wszystko.

LO
Lidka Openchowska

Odpowiada za wszystko co wiąże się z miękkim HR-em. Szkoli, motywuje i wyciska z człowieka wszystko, co najlepsze. Prywatnie pełnoetatowa matka wariatka.

ER
Erwin Redzej

Python developer. Mogę programować wszystko, poza frontendem. Prywatnie fan strategii turowych i magazynów o retro grach.

AK
Anita Konarska

Zajmuje się copywritingiem, czyli z chaosu słów w swojej głowie wyczarowuje różnorodne artykuły, treści oraz wpisy na social media. Jest także pasjonatką psychologii i zaklinaczką dwójki swoich dzieci.